ZYRTARE: Ja sa mungon Leo Messi / FOTO


Sot në takimin kundër Sevilles në Camps Nou ku Barcelona fitoi me rezultat 3-1 u lëndua Leo Messi ku e dëmtoi krahun dhe u largua nga loja në pjesën e parë.

Barcelona ka njoftuar se Argjentinasi mund të mungojë deri në 3 javë dhe sipas të gjitha gjasave ai do të mungojë në El Classico kundër Real Madridit.

Hera e parë që nga viti 2009 Cristiano Ronaldo​ dhe Leo Messi​ mungojnë të dy në El Classico, shkruan Los Blancos Albania.

FOTO/ Bleacher Report:

Loading...
Powered by Blogger.