Super aksion, Marcelo super parabol / VIDEO


Sapo ka filluar pjesa e dytë dhe Real Madridi ka kaluar në epërsi në minuten 53' pas një super aksioni, shkruan Los Blancos Albania.

Golin e shënoi Marcelo pas super aksionit nga Reali, VIDEO :
Loading...
Powered by Blogger.