Real Madid 2-1 Viktoria Plzen - Notat e lojtarëve / FOTO


Real Madrid ka fituar pikët e radhës në Ligën e kampionëve duke e mundur Viktoria Plzen me rezultat 2-1.

Kampionët e Evropës edhe pse fituan prapë nuk kanë arritur që të bindin me lojë, derisa ky Real Madrid nuk është as përsëafërmi i atij të vitit të kaluar, shkruan Los Blancos Albania.

Karim Benzema dhe Marcelo shënuan në këtë ndeshje për skuadrën e drejtuar nga Julen Lopetegui.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Hrosovky.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme.


Loading...
Powered by Blogger.